اين مطلبو يه روز يه دوستی واسم فرستاد اما نمی دونم اصلش از کيه.هر کی می دونه به منم بگه.
11564882.jpg
خدا مشتی خاک را برگرفت می خواست لیلی بسازد.از خود در او دمید و لیلی پیش از آنکه با خبر شود عاشق شد.
سالیانیست که لیلی عشق می ورزد.لیلی باید عاشق باشد زیرا خدا در او دمیده است و هر که خدا در او بدمد عاشق می شود.لیلی نام تمام دختران زمین است نام دیگر انسان .خدا گفت به دنیایتان می آورم تا عاشق شوید.آزمونتان تنها همین است. عشق..و هر که عاشق تر آمد نزدیک تر.پس نزدیک تر آیید نزدیک تر...
عشق کمند من است.کمندی که شما را پیش من می آورد.کمندم را بگیرید ...و لیلی کمند خدا را گرفت.خدا گفت عشق گفتگوست.گفتگو با من.با من گفتگو کنید و لیلی تمام کلمه هایش را به خدا داد.لیلی هم صحبت خدا شد.
خدا گفت عشق همان نام نام من است که مشتی خاک را بدل به نور می کندو لیلی مشتی نور شد در دستان خداوند...

/ 9 نظر / 2 بازدید
ارميا

قسمتی از « يک عاشقانه آرام » نادر ابراهيمی يادم اومد که حيفم اومد ننويسم، هرچند شايد زياد به نوشته تو شباهت نداشته باشه : « مگذار که عشق به عادت دوست داشتن تبديل شود! / مگذار که حتی آب دادن گلهای باغچه، به عادت آب دادن گلهای باغچه تبديل شود! / عشق، عادت به دوست داشتن و سخت دوست داشتن ديگری نيست؛ پيوسته نو کردن خواستني‌ست که خود، پيوسته، خواهان نو شدن است، و ديگرگون شدن. / تازگی، ذات عشق است، و طراوت، بافت عشق. چگونه می شود تازگی و طراوت را از عشق گرفت، و عشق، همچنان، عشق بماند؟ »

p

سلام سال نو مبارک ببخشيد دير کردم...

parsa

سلام و. نوشته ای بسيار بسيار زيبا.. واقعآ خوشم اومد ... به همه اونايی که سقوط عشق را حقيقتآ پذيرا هستند تبريک ميگم.. ارادتمند : پارسا

سرآشپز!:)

حکما :‌ از شبنم عشق خاک عادم گل شد...شوری برخواست فتنه ای حاصل شد .....سر نشتر عشق بر رگ روح زدند...يک قطره چکيد و نامش دل شد

gigili

چه خوب که اومدی اينجا .حالا ميشه تو نظر خواهی واست حرف زد

دبيركل گورآباد

سلام شقايق جان! دستتان درد نكند. كلي روح مان را شاد كرديد. اما اگر همه را يكجا مي‌گذاشتيد و سرگردانمان نمي‌كرديد روحمان شادتر مي‌شد. ... متن‌تان هم زيبا بود... اما اين فرشته‌اي كه عكسش را انداخته‌ايد چرا لباس تنش نيست؟! واي واي ... مجبور شديم خودمان دست بكار شويم. يك ماژيك برداشتيم و .... الان هم روي مانيتورمان يك مستطيل سياه داريم :))

پویا(هیوا) آزادی

سلام.اول عرض کنم خدمتتون که جواب سوالی که کرده بودید اینه که جاتون خالی رفته بودیم مسافرت.متن قشنگی نوشته اید.هر که در این حلقه نیست زنده به عشق_ بر او نمرده به فتوای من نماز کنید.

هیچکس

سلام . این مطلب رو عرفان نظر آهاری نوشته توی چلچراغ. خیلی زیباست. هم این و هم دیگر نوشته هاش. ( جز مطالب بزرگمهر تقریبا تنها مطلب درست حسابی چلچراغه ! ) در ضمن خواهش می کنم ناظری رو کنار افتخاری نذار. ناظری خدای موسیقی سنتیه.