این بخش داخلی دیگه منو کم کم از زندگی سیر کرده.چقدر مزخرفه! خسته شدم پس چرا تموم نمیشه؟ حالم از قیافه هاریسون به هم می خوره.نه می خونم و نه وقتی می خونم می فهمم.تا اونجاییش که فکر می کنی همه مثل خودتن بازم بد نیست اما وقتی یه عده ای رو می بینی که کتاباشونو خوردن و حالا دارن فوران می کنن دلت می خواد بری خودتو پرت کنی تو چاه! دارم به خنگیم اعتراف میکنما! 17.gif اصلا من جراحی رو می خواممممم من استاد تپل جراحیمو می خوامممممم من اینترنای گل جراحی رو می خوامممممم من شوارتز می خواممممممم.حوصلهء این مشتاقان به تحصیل علم رو هم ندارم،سرشونو بگیری دمشونو بگیری تو بخش دارن با مریض ور میرن،نمیان یه کوچولو با هم بریم رو چمنا بشینیم.منم که فقط منتظرم کلمه آخر از دهن دکتر بیاد بیرون بدو بدو فرار کنم از اون هوای خفه بیام بیرون.اگه این یه هفته زودتر تموم نشه من خودمو می کشم<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

آخیش! سبک شدم!  09.gif

/ 8 نظر / 2 بازدید
اروس

سلام خانمی! حال و احوالت چه طوره؟! چرا هاريسون می خونی؟! سيسل بخون يا حتی نکات برتر، مطالب و جمع و جور و ساده توضيح می دن... هاريسون يک عالم مطلب و با جزييات زياد می پيچونه و می گه! من که هيچ وقت ازش خوشم نيومد و نخوندمش... اونايی هم که دست می گيرن اکثرا افهء هاريسون مياد! تو همون سيسلو بخون بعد هاريسون دستت بگير! هم ظاهر حفظ می شه هم کلی چيز ياد می گيری!

hooman

امممم من ميدونم چی ميگی! من شخصا از بهای بيمارستانی خوشم نمياد!

کوروش

آره تو استاجری آدم که میره بخش داخلی هر روز سر راندها و کلاسها کلی بمباران اطلاعاتی میشه ! ولی عملآ بعد که میخواهی کار کنی میبینی ۴ تا چیز شایع رو خوب و دقیق و کاربردی بدونی خیلی بهتر از N تا سندرم فلانه ! به نظر من هم نکات برتر داخلی خيلی خوب و کامل نوشته و حتی برای امتحان پره هم کافيه. هاريسون فقط از نظر رفرنس بودن برای رفع اشکال و فهم بيشتر خوبه. سيسيل هم اگه انگليسيش رو بخونی يه سری چيزای جالب و جديد داره هميشه. ديگه اينکه اگه گير آوردی يه کتابی امسال برای اولين بار چاپ شده به نامNetter's internal medicine که در واقع همون نقاشهای اطلس سيبا اومدن يه کتاب داخلی نوشتن با کلی شکل ناز و خوشگل که محاله چيزی رو توش ببينی و بخونی و بعد يادت بره (های لی رکامندد !)

دادشی

سلام. دختر آدم وقتی می خواد يه جايی بره آنهم يه جای خلوت نشونيشو تو روزنامه نمی زنه. الان مردم ميرن ته چاه می شينن به اميد اينکه تو خودتو می خواهی بندازی تو چاه. تو هم که اهل اين کار نيستی اونوقت بچه های معصوم مردم نا اميد می شن. آخه انصاف هم خوب چيزيه!

saleh

خوبه ... مال من که مونده!

Sara

از اين انگلارسی نوشتن کوروش ميميرم از خنده! :) چطوره که همه فارسی نازنين رو با حروف بيمزه انگليسی مينويسن! و اما درباره داخلی منم ميخواستم همينو عرض کنم! يه کتاب جيبی و خلاصه و مفيد و مختصر بگير... نکات برتر خيلی خوبه.... من خودم ضخصا مبانی سسيل رو ميخوندم و واقعا هم چيز ياد ميگرفتم. مخصوصا بخش غدد رو.... اما ميدونی نميدونم چجوريه که سن آدم ميره بالا کم کم بهتر ميفهمه و بعد ميگه ا چرا من اينقدر گيج بودم نميفهميدم قضيه چيه! :) از بيماريهای آسون شروع کن سعی کن «بفهمي» جراحی فهميدن که هنر نيست خوشگل خانوم! :)

نوشین17

سوء تفاهم نشه ها دختر گلم اصولا بچه هايي که اين طور رشته ها رو ميخونن قاعدتا اين شکلي بايد باشن ديگه نه ؟ /-: تو که گلي مثل اونا نيستي ولي خارج ازاين حرفا درکت ميکنم اين طور بد جوري يه جوريم ميکنن !!! يعني ميخوام خفشون کنم