اشاعه فساد در روستا!

این روستایی که ما هستیم از دختر 6 ساله تا پیرزن 90 ساله همه چادر مشکی سرشون میکنن شاید برای همینه که حضور دو تا دختر مانتویی اونجا یه کم عجیبه! ما هم اصلا قرتی نیستیم به خدا اما خوب انگار اونا زیادی ندید بدیدن! از روز اول تا حالا کلی برامون ترقه انداختن و نگاه چپ چپ هم که تا دلتون بخواد اما دیروز نزدیک بود یه تلفات بدیم که کلی مایه تفریح شد04.gif

درست روبه روی خانه بهداشت ما یه خونه کاهگلی خیلی خوشگل هست با یه در قدیمی از اونایی که دو تا کوبه داره ما هم از روز اول کلی ذوقشو میکردیم( ما دیگه چقدر ندید بدیدیم!) دیروز تصمیم گرفتیم بریم با اون در خوشگله عکس بگیریم ساعت 10 صبح بود و اونجا پرنده پر نمیزد ما هم با همون روپوش سفیدامون رفتیم تو خیابون تا عکس بگیریم.گفتم که اینجا خیابون اصلی روستاست و میدون اصلی هم همون وسطه.دور میدون هم نمی دونم واسه چی سیم خاردار کشیدن... خلاصه حسابی مشغول فیگور گرفتن و اینا بودیم که یهو یه پسر موتورسوار با سرعت از اون دور اومد... حالا عوض اینکه به جلوش نگاه کنه کله شو 90 درجه چرخونده زل زده به ما! (بسکه تحفه ایم جون عمه جانمون) چی شد؟ معلومه با اون سرعت دااااامب رفت تو جدول و پرت شد تو میدون.اگر بدونین چه منظره خنده داری بود عین لباس که پهن میکنن رو بند آویزون شده بود به سیم خاردارا.آقا یکی از دوستام که همونجا اینقدر ترسید در رفت...ما هم خشکمون زده بود به جون خودم فکر کردیم مُرد یارو از بس بد افتاد.بعد از یه قرن! بالاخره تکون تکون خورد من که فکر کردم داره جون میکنه 11.gif ما هم دو تا پا داشتیم 4 تا دیگه قرض کردیم و دِ در رو.رفتیم تو خانه بهداشت پشت پرده قایم شدیم یواشکی از پنجره نگاش کردیم دیدیم نهههههههه زنده اس فقط میلنگه.خیالمون راحت شد زدیم زیر خنده اما بدبخت موتورش داغون شد ها .حقشه! 18.gif خلاصه خیلی کیف داشته بید جای شما خالی<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

من نمیدونم ما رو فرستادن اونجا بریم به درد مردم برسیم یا جوونای مردمو به انحراف بکشیم نُرچ نُرچ نُرچ!

حالا اینو گفتم که بدونین اگه من بعد از این نیومدم حتما به عنوان مفسد فی الارض تو میدون دارغوزآباد دارم زدن30.gif

 

/ 13 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ارميا

سلام. خوبين؟ چه خبرا؟ دارغوز آباد خوش می گذره؟ راستی از وبلاگ من چه خبر؟‌ راستش خودم ديگه جرات ندارم وبلاگمو باز کنم. فکر کنم بدجوری گرد و خاک گرفته باشه. راستی «قرض» درسته، نه غرض ؛) خوش باشی.

سورنا

:)) پس ديگه بچه مردمو از راه به در ميکنين و بجای کمک کردن فرار ميکنين:)) ولی خيلی قيافش بايد بامزه بوده باشه...

بابک

خجالت نمی کشی؟! تازه تعريف هم می کنه!/باحال بود اما حقش نبوده بنده خدا خوب براش جالب بوده ديگه! (ديگه رو بايد بکشی تو خوندن لطفن!)

pargol

:)) خيلی عالی مينويسی.يه تجزيه تحليل کامله! ای کاش پارسال که من درس روستا داشتم اينا رو مينوشتی کلی به دردم ميخورد:D

Farhang

فقط مواظب باش سوار موتور کرده فراريت ندن بقيه اش مسئله ای نيست!

حامد(نم نم)

خدا رحم کرد.....نچ نچ نچ...بابا اون هم دل داره ديگه...بس که خوبين شما لابد....:)))))))).....بوس!

بولک

:)) ... حقشه ! ..... اين کدوم روستاييه که چيز داره ..... ISP ؟ ..... يا نکنه شما ناپرهيزی می کنيد و به تهران وصل ميشيد ؟! ...... موفق باشيد :)

nader

عجب!!!!چشم ما روشن.خانوم دکتر هم دکترای ثديم.اين کارا از تو بعيده.يعنی چی؟بزار به خونوادت بگم.جوون مردمو از جاده به در ميکنی آره؟!!!!

Dr. A.S LEO

نه بابا غلط نکنم شما هم کم ازMiss world ندارين!!