شقایق مصدوم

خوب! می بينم که پرشين عزيز همه نوشته های منو خورده! ناسلامتی ۱۰۰۰ خط در مورد مصدوميتم نوشته بودم.کپيشم دارم اما کامپيوترم خراب شده فعلا شايد بعدا بذارمش دوباره.حالا که خوصله ندارم.فقط همينو بگم که اين کوه رفتنه داشت به کشتنم ميداد! سر تا پا يه پارچه اکيموز شدم09.gif 

/ 19 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بابک

خدا بد نده شقايق خانم!

?

طوری نيست. مزه کوه به همين اکيموزشه ديگه. خوب ميشه.

نوشین17

سلام يعنی چی خانوم به مای بيسواد هم فکر کنم اکيموز نمنه زير ديپلم حرف بزن مام بفهميم

نوشین17

يه مقدار زيادی لاتی حرف زدم توکامنت قبلی نه ؟ببخشين":>

فرهنگ

من يکی که فقط به خاطر حور و پری و اين جور چيزا می رم بهشت. وگرنه شکستن مانيتور و اين جور چيزا را که هر روز در همين دنيا می بينيم. اما حور را گفتی که قحطی آمدست! خانم را باش پشيمان می شی ها. مطمئنی می تونی کنار رفتن پرده ها را تحمل کنی. موسی تجلی يک شعاع اش را بر سخره تاب نداشت. چی می شود راستی اگر پرده ها کنار رود؟!! می بينی شقايق است که سنگ بر دست دنبالمان می کند!

فرهنگ

راستی چند بار به شما بگيم که بابا جون فاضلاب را تو رودخونه نمی ريزن! اين هم از خبرش:‌ « هر ثانيه ۳۰۰ ليتر فاضلاب وارد زاينده رود مى شود كه اين روند تا ۴ ماه آينده ادامه دارد بوى تعفن زاينده رود را فراگرفته است» (روزنامه ایران) بی خود نیست که خدا آب زاینده رود را خشک می کند!

مرجان

یه شقايق اکيموتيک خيلی کلاسيکه;) اميدوارم به زودی به رنگ اصلیت برگردی و شرح ماوقع رو بنویسی بیشتر مواظب خودت باش یحتمل بعد از طراحی وبلاگ برای دکتر پویان چشم خورده باشی یا قصد سوء قصد به تو را داشته باشند;)

سارا

:) پيام سحر قشنگ بود! :) اميدوارم بهتر باشی....

هادي

سلام. چطوري؟ حالت بهتر شده؟ يه كم بنويس. دلمون نگران رفت. نكنه يه وقت بلايي سر خودت آورده باشي؟ اونوقت ما سر به سر كي بذاريم!LTema32AFara1 يا هو