بوزید ای بادهای پاییزی......من، در انتظار بهار ایستاده ام

/ 13 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
persian_londoner

سلام شقايق جان ممنون که تبريک گفتی. راستش من وبلاگت رو هروقت به روز ميشه ميخونم فقط بعضی وقت ها دليلی نميبينم که کامنت بذارم. در هر حال کامنت نگذاشتن نشونه نخوندن وبلاگ نيست D:

پدر(نم نم)

می شه بگی چی شده؟...چرا اينقدر تلخ شده اينجا؟..ديگه از اون شقايق شاد و پر انرژی خبری نيست))))):.....بوس و بای!

virus

كجا دفن خواهيم شد و در كدام قسمت از خاك ، من با گمنامي و در حالي كه همه مرا فراموش كرده اند استراحت خواهم كرد.بارها به اين آرامگاه نامعلوم فكر كرده ام و با آن كه نمي دانم در كجاست با قدم هاي منظم ولي با اندوه به سوي آن رفته ام . (http://groups.yahoo.com/group/heart_striken)(http://databus.persianblog.ir)

غريبه آشنا

شقايق گل مقاومت است. گلبرگهايش را شايد به باد بسپارد اما هرگز از ریشه کنده نمی شود. بادهای پاييزی تنها کاری که از دستشان بر می آيد اين است که دانه هايش را به دوبرش بپاشند تا بهار آينده با لشگری از شقايق های سرخ روبرو شوند. بگو تو بوزند. شقايق ماندگار تر می شود.

غريبه آشنا

اين را هم هادی واسم فرستاده بود الان تو بيرنگ هم زده. ببينی خوبه

هادی

سلام. نمیدونم چرا آدرس اون پروانه که غریبه گذاشته اینجا اشکال داره. درستش اینه: http://www12.brinkster.com/beerang/butterfly.pps (ولی فکر کنم برا خودت هم فرستاده بودم. خیلی خوبه. دیدش درباره مشکلات درست دید خودته. شاید اصلا کار خودت باشه!) LTema32AFara1 يا هو

arezoo

سلام!! متن پايينيتو خيلی زياد درک ميکنم!!!