<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

* جمعه پیش رفتیم پیست.تمام طول راه بارون و برف میومد و جاده بسته بود.چلگرد نذاشتن بریم ما هم رفتیم دارون که برفش کمتر بود اما با مقاصد ما در نهایت جور در میومد.ما که بالاخره اسکی که نمی کردیم(اولن که اصفهانی جماعت و... دوما هم اصلا اسکی مال سوسولاس! ما خیلی از خودمون هنر دروکنیم میریم تیوپ سواری) ولی جای شما خالی اینقدر برف زدیم تو سر و کله ی همدیگه که اشباع شدیم.منم تا دو روز از تو دستام تیغ در میاوردم(چون کف زمینش خار داشت!) و هنوزم تمام تنم تیکه تیکه کبوده از ضربات جانانه ای که خوردم! دو سه تا گوله برف هم رفت تو چشمم و یه عالمه هم با شتاب می خورد پس کله م منم همه ش یاد حرفای استاد پزشکی قانونی بودم که با هر ضربه ای به سر،هر نوع آسیب مغزی ای ممکنه به وجود بیاد ولی هر چی سر این داداشم داد زدم مگه به گوشش رفت؟ مخصوصا بند کرده بود به من و عقده هاشو خالی میکرد! نه که بچه روزی چند فصل کتک از من می خوره تو خونه! ما دخترا نمی دونم چرا اینقدر نشونه گیریمون بده! از فاصله ی دو متری گوله پرتاب می کنیم سه متر اونور هدف می خوره تازه شتابشم کمه اما این پسرا از شونصد متری یه جوری میزنن که آدم دل و روده ش میاد تو حلقش! منم که تاکتیکم فرق فوکوله،با آرامش تمام یه گوله ی گنــــــــــــــــــده ی برف بر میدارم خیلی ناجوانمردانمه از پشت سر میرم میکوبم تو صورتشون یه جوری که تو دماغ و دهن و چشمشون تا ته حلق پر بشه از برف 04.gif تازه با بچه ها قرار میذاشتیم به یکیشون حمله میکردیم پرتش میکردیم زمین و میوفتادیم به جونش.آی حال در وکردیم،آآآآآی حال در وکردیم!

 

اون بدبختی که گوله برف داره رو سرش فرود میاد منم!

 

توی اتوبوس هم این دلقک ها چسب های کمک های اولیه رو در آوردن که دکتر بیا دماغامون رو عمل کن با کلاس بشیم داریم میریم پیست! منم براشون قشنگ چسب چسبوندم و دیگه کلی  دلقک بازی با اون دماغای چلمبه!

 

 

برگشتنه با داداشم سر پل پیاده شدیم.بارونی میومد!گفت میای پیاده بریم تا خونه؟ گفتم بریم.رودخونه رو گرفتیم و دم دمای غروب و زیر بارون،کنار رودخونه زیر لب جیپسی کینگز خوندیم و رفتیم.هیچکی تو خیابونا نبود فقط یه آقایی کنار دوچرخه ش نشسته بود و ماهی می گرفت.اینقد خوشگل بود 01.gif نزدیکای سی و سه پل یه عااااااالمه مرغ دریایی روی آب نشسته بودن.از دور که نگاهشون میکردم همه با هم یهو از روی آب بلند میشدن توی آسمون می چرخیدن و دوباره می نشستن روی آب.همه ش با خودم فکر میکردم چه حرکت هماهنگ قشنگی.نزدیک که شدیم میدیدم وقتی یکی از پرنده ها شیرجه میزنه توی آب برای گرفتن یه تیکه نون بقیه ی پرنده ها میریزن سرش تا نونه رو از نوکش بقاپن! با همدیگه سر یه چیز کوچولو دعوا می کنن و...برای ما خنده دار و جالبه ولی حتما واسه خودشون یه مساله ی جدیه! همینطور که نگاهشون میکردم دیدم حتی دعوا کردن هم میتونه قشنگ باشه.تلاش برای ادامه ی زندگی همیشه قشنگه.حتما اگه یه نفر از بالا به آدما نگاه کنه هم با خودش میگه چه قشنگ!

 

/ 9 نظر / 2 بازدید
دوستي آشنا

اگر بدنبال کسب درامد از اينترنت هستی به اين وبلاگ سری بزن

علي مومن‌لو

سلام بر شقايق. اين گل هميشه عاشق وبلاگ زيبايي نيز داري اميدورم كه در همه مراحل زندگيتان موفق و شاد باشيد به درود

علی مقیمی

سلام! قشنگ بيد! با اين اوصاف که نوشتين همين که سالم و سلامت برگشتين جای شکر و صدقه دادن داره! ولی روش ناجوانمردانه شما در گلوله برفی زدن دیگه خيلی ناجوانمردانه است خداييش! خوش و خندون باشيد!

آرزو

مطمئنی ميگه چه قشنگ؟!؟!؟!؟!؟

Sara

:) اصفهان را خيلی دوست دارم به چند دليل: اولا خيلی خاطره خوبی دارم ازش... اولين مسافرت درست حسابی‌مون با حامد بود که با اينکه کوتاه بود واقعا خوش گذشت. در ثانی شهر خيلی زيبا و ديدنی است... مثلا اين عکس آخری که گذاشتی واقعا دلم رو برد و بعدشم يه دوست خيلی خيلی عزيز دارم که الان پاتولوژی قبول شده اصفهان... :) خوش باشی و سالم!

میثم

سلام. چطوريد؟ چقدر قشنگ برف بازيتون رو توصيف کردين. من که به خاطر مصدومیت پاهایم دستم از کوه و طبيعت کوتاه شده خيلی نسبت به برف بازيتون حسودی کردم. واقعا خوش به حالتون . ای کاش من حالم خوب بود اونوقت می ايستادم نزديک شما هم هرچی دوست داشتين بزنيد تو سر و کله من بدبخت . ولی دستام سرمازده شده و تازه داره سياهياش از بين ميره. تازه داره ناخون دستم می افته. اگر حالم خوب بشه و برف ها تموم نشن. يک دلی سير برف بازی می کنم. شاد باشی

آذرخش

يه جورايی دقيقآ عين برف بازی های ماست!! منم که بد ترين گوله برف رو از داداشم خوردم!! وقتی داشتم ميگفتم که کسی تو صورت من نزنه گوله اون بهم خورد! و وای به حال کسی که تصميم ميگرفتن همگی حالشو بگيرن!

هومن

شقايق دست از سر طبيعت بردار! اين آخرين اخطاره ها!

کوروش

خيلی وقت بود اينجا سر نزده بودم ... خوشم مياد هنوز هم کلی ورزشکاری (: موفق باشی (: