خوب یه دستی به سر و روی اینجا کشیدم.اینقدر به این قالبا ور رفتم تا بالاخره یاد گرفتم چی به چیه.راست میگن این بهترین راه یاد گرفتنه.یعنی اینکه باید خودت یه چیزی رو کشف کنی تا خوب بفهمیش حتی اگر اون چیز هزار بار قبلا کشف شده باشه.لينکا رم تغيير دادم.اونايی که کم می نوشتن رفتن پايين و اونايی که زود زود آپديت می کردن اومدن بالا.دست زدن به لينکا خيلی برام سخت بود به خصوص دوستای قديمی.اما اونجوری بلاگ رولينگ داشت حروم ميشد.منم از ليست دراز بدم مياد!

یه چیزی هم درست کردم که ورییشنی از تمپلیت خودمه.یه چیزیه در حد خودم به این کوچولویی==> . <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

تقدیمش می کنم به خانوم دکتر که خیلی دوسش دارم.برین اینجا قالبشو ببینین بعد هی بگین به به به چقــــــــدر قشنگه.تا من ذوق کنم.

 

35.gif35.gif35.gif

 

متشکرم   متشکرم

/ 17 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بابک

بابا کاردرست! لينک منم زياد می کردی اونجا ديگه!! قربانت

joujou

:*

!

!

غريبه

سلام.ممنونD: داشتم تو لیستتون رو نگاه می کردم که یهو خودمو دیدم.مرسی.

بابالنگ دراز

آره چه خوشگله ... رنگ آبی قشنگی داره ... دستت درد نکنه ...

بابک

بيا بقيه ی داستان ترجمه نشده بود که شد! آخرش تازه باحال می شه البته اگه وقتشو داری قربانت شب زنده دار شدم!

saleh

قالب ساده و چشم نوازی داره

arezoo

سلام!!!!!! منم جای تو بودم ميخنديدم شقايق جونم!!!! اخه گروه خونی من و تو کلی با هم فرق داره!!!! عزيز من!! من بايد به تو بخندم که فکر ميکنی درسا رو با ۱۵ پاس کردن برای من ننگه در حاليکه رويايی بيش نيست!!! من همون ۱۲ بگيرم پاس شم کلاهمو ۷۶۳۵۷ اسمون ميندازم هوا!!!! تو که شب امتحانی نيستی و نبودی بدونی که من تو خوابمم به ۱۷ يا ۱۸ حتی فکر نميکنم!!!! (: قالبه هم خيلی خيلی خوشمل شده!!! ايولا دکتر خانم!!!

مژگان بانو

سلام خانوم دکتر بعد از اين! اين هم جواب آن لبخندک قشنگت: زنده باشی.

رضا

قشنگه به شرطی که يه دونه هم واسه من درست کنی :))