بید مجنون رو خیلی دوست نداشتم.نه که خوب نبود،جدا از ضعف فیلم نامه ای که داشت دیگه کم کم دارم از فیلمهای مجیدی خسته میشم.به نظر من که سیر نزولی داره.از اون نگاه عمیق و ساده ش تو بچه های آسمان و پدر رسیده به یه مشت شعار عامه پسند.نگاهِ به اصطلاح عرفانی شو دوست ندارم.خدایی که فقط به درد این می خوره که مریض شفا بده بعد تو هی گناه کنی و اون ببخشه.هی توبه بشکنی و اونم فقط نشسته تا یه جایی کارت گیر کنه و بری سراغش!

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

یه چیزی همیشه برام سوال بوده.اصلا گناه یعنی چی؟ خوشم نمیاد از این کلمه

 

اما گیلانه خیلی خوب بود.بعد از مدتها توی سینما دستمو زدم زیر چونه مو از اول فیلم،از همون اول آرمش که آژیر خطر میزد، گوله گوله اشک ریختم تا آخرش 09.gif

/ 11 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
amir

وبلاگ جالب و زيبايی داريد . اميدوارم موفق باشيد . به وبلاگ من هم سری بزنيد و نظر خود را بنويسيد . با تشکر

پدر(نم نم)

من که سال جديد هنوز وقت نکردم برم سينما...ممنون بابت تبريکت....بوس و بای!

آذرخش

منم سينما دلم خواسته بيد!! خيلی!!! پايه سينما که نيست!

هادی

سلام. سوال خيلی سختيه، به هزار تا بحث منطقی و فلسفی و فقهی و وغيره و اين چيزا مرتبط ميشه. هزار تا سوال ديگه رو هم با خودش مياره، که خوبی و بدی چيه؟ خوشبختی و بدبختی چيه؟ جبر و اختيار اين وسط چی کاره است؟ وجدان چيه؟ تشريع و تکوين چی کاره اند اين وسط؟ تخلف از قانون چه ربطی به گناه داره؟ کی حق داره قانون بنویسه؟ دين و سياست چه ربطی به هم دارن؟ اثر وضعی گناه چيه ديگه و .... .... .... .... .... اونوقت همه چيز با يه کلمه حل ميشه: خدا. يه کلمه که همه کلمه هاست. يه کلمه که جز اون کلمه دیگه ای نیست. خيلی ساده، چيزی که خدا رو خوش نياد ميشه گناه.Ltema32AFara1 Ya Hoo

هادی

فراموش کرده بگم که ديگه خيلی کم فرصت ميکنم بيام اينجا، ولی ميلم رو TDS چک ميکنم.Ltema32AFara1 يا هو

شقايق

بيرنگ: اون سوال که موضوعش جداست ولی در مورد چيزی که گفتی بايد بگم اينجا خود خدا رم حضرات برای ما تعيين می کنن چه برسه به چيزی که خدا رو خوش بياد يا نه!

سلبيناز

سلام دختر خوب. خوبی؟ حال خاله جونت خوبه؟ چه خبرا؟ من که تلفن جديد ات رو ندارم. زودی يه خبر از خودت بده. قراره بعد ماه رمضون زهرا را ببينم. می تونی تا اون موقع ببينی اش و عکس ها رو مبادله کنين؟! بدو دختر.

وحید

من وبلاگم رو آپ کردم .خوشحال میشم سر بزنی

hooman

اون نی نی هم که هنوز خدا رو يادشه اينقدر ناز و دوست داشتنيه!

اروس

منم فکر می کنم اگه یه روزی بخوام تخصص بگیرم فقط زنان می خونم! رشته قشنگ و زنده ایه حیف روابط بین متخصصین و رزیدنت با هم و بامریض ها خیلی بده... مشکلش فقط این جو بشه به اضافه عمل های اورژانسی که امون رزیدنت ها رو می بره!