<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

* روزای اول رومون نمی شد خودمون بریم با مریضا حرف بزنیم.دو سه تا از بچه ها هم همش میگن بابا زشته ما هیچی بلد نیستیم بریم بگیم چی؟ آخه یه جوریم هست این مریضا خیلی ما رو تحویل میگیرن آدم احساس کمبود میکنه تازه همش آدم میترسه یه سوالایی بکنن بلد نباشیم بعد آبرومون بره!

دیروز درس دادن استاد که تموم شد با دو تا از دوستام گفتیم بریم خودمون یه مریض گیر بیاریم شرح حال بگیریم روش تمرین کنیم و اینا.کلی نقشه کشیدیم که خودمونو می گیریم 31.gif و یه جوری نشون میدیم که مثلا ما خیلی واردیم و هر چی هم پرسید ضعف نشون نمیدیم الکی یه چیزی جواب میدیم.مریض که نمی فهمه یه چیزی بلغور می کنیم! بعدش رفتیم یه پرونده از تو استیشن پرستاری دزدیدیم و قشنگ مطالعه کردیم که بدونیم این مریضی که می خوایم بریم بالای سرش کیه و چشه و کامل بدونیم همه چیزو درباره ش که اونجا بتونیم خوب افاضات بفرماییم.14.gif حالا از شانس ما هم این پرونده ای که دزدیده بودیم مال یه آقای مسن بود  با مشکلات روان! دپرشن و سابقه خودکشی و اینا.ما هم گفتیم اشکال نداره درسته که ما هیچی هنوز از روان سرمون نمیشه اما مریض هم طبعا چیزی از پزشکی سرش نمیشه میشه گول مالید سرش.ما هم که قصدمون فقط اینه که برخورد با بیمار رو یاد بگیریم و اعتماد به نفس و اینا...

بعد کلی تلاش کردیم قیافهء خانوم دکتری به خودمون گرفتیم و رفتیم تو اتاق بیمار.مریض خودش خواب بود و همراهش که یه آقای جوونی بود نشسته بود کنار تخت.یه سلامی کردیم و پرونده رو باز کردیم و شروع کردیم الکی خوندن و با هم بحث کردن! بعد آروم رومونو کردیم به همراه که خوب...مشکل بیمار شما چیه؟

آقاهه یه لبخند ملیحی زد و گفت: شما استاجرین؟

_ بله 19.gif

بعد با یه پوزخند ادامه داد: اومدین شرح حال بگیرین؟

_ بله 19.gif

_ من رزیدنت چشمم 22.gif

من و دو تا دوستام: مععععععععععععععععععع11.gif11.gif11.gif

بعد آقاهه شروع کرد به توضیح دادن در مورد بیماری پدرش و تشخیصهایی که مطرح شده و دارو هاش و ...من که از هر 10 تا کلمه اش 9 تاشو نفهمیدم30.gif همین جوری هی الکی سرمونو تکون میدادیم و می گفتیم بله،درسته 34.gif یواشی در گوش دوستام گفتم بچه ها بیاین فرار کنیم.اونام استقبال کردن و در یک فرصت مناسب یه خیلی ممنون از راهنماییتون گفتیم و دویدیم بیرون 18.gif

 

خیلی خیط شدیم 04.gif

/ 20 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
farhang

می گم خانم دکتر٬ خوش تیپ هم بود؟ اسمش اکبر آقا نبود؟! يه کيلو متر هم برات داستان نوشتم اگر سخت هست که بخونی دو قسمتش کنم!

Dr.A.S... Leo

درود! جالب بود! درست يه همچين اتفاقی واسه يکی از دوستای من تو بيمارستان لباف افتاد! اونم دوره سميولوژی!!!!!! طرف متخصص داخلی از آب در اومد! نميدونم چرا هنوز عادت نکرديم موقع شرح حال گرفتن شغل بيمار رو تو همون اول شرح حال بنويسيم!! راستی چهارشنبه سوری يادت نره!

nima

سلام . حالا رزيدنت چی هست ؟ استاجر يعنی چی ؟ از من فقط در مورد بتن ، آرماتور ، ويبراتور و بتن ريزی و از اين جور چيزا سرم ميشه . آقا چی شد اين تیپ پنج ؟ ايلام نداره از درود بيارين :دی .

سلبيناز

سلام شقی جونم! خوووفی؟ چه خبرا؟ آخی دلم خنک شد!!!!!!!!!!!!!!! خروسک که يادته؟!!!!!

farhang

نه بابا ما با اکبر اقا حسابی رفيقيم. خيالت از اين بابت تخت باشه. اصلا هم براش سخت نخواهيم گرفت. آدم مسلمون باشه کافيه! اين را می گويند خيرات از کيسيه خليفه نه؟

marjan

:))))))))))))))))))))))))خيلی بانمک بود هنوزم دارم ميخندم :))))))))))

پژمان

جالب بود. راستی ببينم حالا کدوم بيمارستان هستی؟

آذرخش

خيلی باحال بود .... از اين بدشانسی ها به پست ما که نخورد... مگر اينکه روز آخر يکی از بخشها - روز امتحان- هوس شرح حالگيری از يه اتند رو ميکرديم !!! مطمئنآ در آينده نزديک تلافی اش رو سرمن يکی که در ميآورد ؛)