من عوض شده ام؟ یا نوشته هام تغییری کرده؟ اولش یه لحظه خشکم زد. راستش ترسیدم.ترسیدم نکنه من چیزی رو فراموش کرده ام یا دارم تو روزمرگیهام گم میشم!

زندگی...گاهی فکر می کنی,حرف می زنی,از رویاهات از آرزوهات.گاهی غمگینی حوصله نداری,غر می زنی,گاهی می خندی با دوستات شوخی می کنی,گاهی زخمهات سرباز می کنه,داد می زنی...این یه روند طبیعیه,نمیشه قسمتی رو حذف کرد.خواه ناخواه اینطور پیش میره.بستگی به شخصیت آدم داره که کدوم قسمتشو بخوای برجسته کنی.برای خودتبرای دلت..منکه نه شاعرم نه قصه گو و نه منتقد اجتماعی که بخوام چیزی رو عوض کنم از اولشم نبودم قرار هم نیست که بشم یا حتی اداشو در بیارم.یه آدم عادی که شب می خوابه و تا صبح هزار تا خواب می بینه وقتی هم که بیدار میشه حتی تختشم مرتب نمی کنه!من همین زندگی رو دوست دارم.دنیایی که در عین سادگی و معمولی بودن فقط مخصوص خودته و دنیای ساده و معمولی آدمای دیگه که وقتی نزدیکش میشی یه حس خوشایندی بهت دست میده...تنها نبودن و اینکه...ای بابا اینم که مثل خودمه!

یه وقتی تحت تاثیر جنگی قرار میگیری و ازش می نویسی یه دفعه هم از سر امتحان گوارش اومدی و دلت می خواد بگی باباااا سلیاک اسپرو هم اسهال اسموتیک میده هم اسهال سکرتوری! آخه هر چی به این محبوبه میگم که قبول نمی کنه میگه "ج "درسته! "د" میشد مگه نه؟

فکر می کنی این چیزا به درد نخوره؟ اصلا مسائل خصوصیه به کسی ربطی نداره!؟خوب اینم یه نظریه...خوشحالم که این حرفا پیش میاد تا یه خورده این مغزمو به کار بندازم و به خودم فکر کنم ,حالا دیگه میدونم که چیزی در من عوض نشده.فقط می خوام اینجا بازتابی از همه زندگیم باشه.همه دنیام..همهء همش...

/ 42 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نا شناس

خيلی خوب بود ... شما يه نمونه هستيد !!! حالا واقعا اصفهانی هستيد يا نه؟؟

بابک

هورا اسم من رفت اون بالا ولی چرا اين رنگيه؟!من مامانمو می خوام!

سلبيناز

سلام شقايق جان. خوبی؟ راستی معنی اسم مادربزرگت چی بود؟

مژگان بانو

از اين بابک ياد بگير! مورچه خواری بسه ديگه!

مورچه خوار مورچه خور

من دیگه همین جا می مونم هر کی میخواد با من کل بندازه بیاد همین جا چرا؟چون از این قشر مثلن شاعر که در صفحه ی نظر خواهی مژگان بانو نوشتن اصلن خوشم نیومد اینجا خوبه که شاعر می آد فرهنگستانی آدم باهاش حال می کنه خود مژگان ولی اونجا هر کسی می خواد بگه ما هم آره برا خودمون کسی هستیم و برا این مورچه خوار متاسفیم واقعن غیر قابل تحمله نه؟اینجا تا حالا کسی توهین نکرده بود! ولی یه روز رفتیم وبلاگ مژگان بانو هر چی تونستن بارمون کردن امان از این قشر قشری نگر! آقا برای ایرانی بودن خودت متاسف نباش برای خودت متاسف باش که این طرز فکرو داری استفاده ی صحیح از صفحه ی نظر خواهی فبها بیا جلو نقد کن پس چرا چرت و پرت می نویسی به به کردن و پاچه خواری و قشنگ بود و ناز بود خوبه و ...استفاده ی صحیحه و لی حرفهای مورچه خوار تاسف باره هان! خلاصه اینکه ما مخلصیم شقایق فقطم با دوستای تو حال می کنیم!مژگان امتحانتو خوب بدی!

ماني

سلام شقايق جان . من وبلاگمو بعد از يه گروگان گيريه وبلاگي پس گرفتم .بهم سر بزني خوشحال ميشم

عباس

سلام. من اولين باره که ميام اينجا ولی بازم قصد دارم که اين کار رو تکرارکنم. تو هم به من سر بزن. منتظرتم.

چنةدراز

سلام شقايق خانم . ايشالا که امتحانها خوبن . موفق باشی . چنةدراز

مورچه خوار مورچه خور

بابا وقت کردی داستان جديد منو دنبال کن بد نيست!بازم تو نظردونی مژگان بانو می نويسم چون خيلی باحاله!

پویا(هیوای آزادی)

بسيار وقتها با هم از غم و شادی خويش سخن ساز می کنيم... اما در همه چيزی رازی نيست... گاه به سخن گفتن از زخمها نيازی نيست... سکوت ملالها از راز ما سخن تواند گفت...