تولد دوستم بود.یه تاپ خوشگل صورتی براش خریدم و تو دانشگاه بهش دادم.کلی خوشحال شد.این دوستم تازه ازدواج کرده یعنی هنوز یه سال نشده که عروسی کرده.ازش پرسیدم شوهرت از اون آدمایی هست که تاریخ تولدت یادش بمونه؟ گفت: اینجوری که نیست ولی اینقدر خودم از دو هفته پیش بهش گفتم که یه وقت یادش نره!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

_ حالا چی بهت هدیه داد؟

_ باورت نمیشه چی داد! باتری موبایل!!!

_ 11.gif

_ منم بهش گفتم روز تولدت یه روسری می خرم برای خودم!

18.gif18.gif18.gif

 

واقعا من کشته مردهء این هوش و استعداد مردام در این زمینه ها.نکته جالبش اینجاس که این آقا سمپادی هم هست!!! دیگه اندِ آی کیو!

اینهمه کار میشه کرد برای خوشحال کردن یه دختر اونوقت... واقعا همین مسایل ِ به نظر پیش پا افتاده خیلی میتونه روی روابط آدما تاثیر بذاره اونم روابط زن و شوهر.یه مرد وقتی ازدواج می کنه اقلا باید یه کوچولو زنا رو بشناسه.روحیه شون،احساساتشون،علائقشون.اگه بلد نیستین اقلا از یکی کمک بخواین! تو رو خدا نرین یه قابلمه بخرین هدیه بدین به زنتون بعدم پیش خودتون کلی ذوق کنین که با یه تیر دو تا نشون زدم! در چنین مواردی تنها احساسی که به زن دست میده فقط اینه=> 15.gif  احساس ِ دیده نشدن،احساس ِ اینکه برای طرف مقابلت اصلا مهم نیستی...ولو اینکه لبخند بزنه و بگه دستت درد نکنه چه قابلمه قشنگی!

اگر بدونین با یه هدیهء کوچولو که درست انتخاب شده باشه چقدر میتونین زنا رو خوشحال کنین...تو رو خدا یه ذره به این چیزا توجه کنین.آخه باتری ِ موبایل؟؟؟

/ 20 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کوروش

ضمن اينکه با نظر مرجان خيلی موافقم به نظر من هم قابلمه خيلی هديه خوبی نيست ... به نظرم ملاقه انتخاب بهتريه ! حداقل بعدآ در روابط بحرانی هم برای خانم کاربرد داره !! (؛

shaqayeq

موافقم:)

amir

متن زيبايی بود . من از عشق می نويسم کامنتهای شما رونق وبلاگ من است.من به شما لینک دادم ممنون میشم شما هم لینک بدید....

Sara

:)))‌به کوروش ميخندم!

Dr.A.S... Leo

درود! خب تو اين دوره زمونه آدم چيزای عجيب غريب زياد ميبينه! ولی به نظر من جای شکرش باقيه که ماشين ريش تراش نخريده! ولی تصورشو بکن اگه همچين چيزی خريده بود چه جنجالی به پا ميشد!!!

وکيل داماد

اولا از شايعه پراکنی خانم دکتر که بجای پرداختن به مسائل پزشکی به شغل شايعه پراکنی و ضديت با نظام (خانواده) رو آورده متاسفيم. ثانيا. بابا اين عيال موکل بنده هيچ وقت تلفنش را روشن نمی ذاره تا همسر بيچاره اش هر وقت که دلش تنگ می شود به او زنگ بزنه و حالش را بپرسه و بهانه اش هم هميشه اين است که باطری موبايلش خرابه و نمی تونه بيش از چند دقيقه روشن بذاره. خوب شما می گيد انوقت اين بنده خدا چيزی بهتر از اين می تونست برای زنش بخره؟ ثالثا. بابا يه چيزای ديگه هم خريده ولی اون خانم محترم خوب بسته کادويی را نگاه نکرده. يعنی يه بسته کوچولويی هم بود. حالا خدا را شکر که موکل بنده متوجه بسته در ظرف آشغال شده و خوب که گشته ديده بله خانم اون بسته کوچک که يه انگشتر بوده اصلا نديده و به همراه کاغذ کادوی پاره شده در آشغال انداخته. رابعا با قابلمه هم کاملا موافقم برای اينکه خانم هی نگه که غذا بخاطر اين سوخته که ته قابلمه نازک هست و از اين حرفها. راستی شقايق خانم می شه جهت اطلاع بفرماييد که چه هديه ای خانم ها را راضی می کنه به شرط اينکه بشه با ۳۰۰ هزار تومان خريد؟ اين کد بازی ديگه چيه؟

وکيل داماد

راستی به دوستت بگو ما باطری موبايلش را اگه لازم نداره ازش به نرخ بازار خريداريم.

پدر(نم نم)

اول اينکه روز مادر مبارک...دوم اينکه می دونی ناراحت می شی ولی کلی با مطلبت خنديدم(غش غش)..سوم اينکه شما خانمها چرا دوست دارين ما از زاويه ديد شما به دنيا نگاه کنيم؟...خب ما مردها از زاويه ديد خودمون نگاه می کنيم.....خب شما فکر می کنيد ما مردها از چيزی که شما می خرين واسمون راضی هستيم يا می شيم؟...نه بخدا.....بوس و بای!

fati(کاغذ و قلم)

سلام خوب ديگه مشکل اينجاست که هيچ وقت چيزی که می خواييم بهمون نميدن اما اگه خواهر من بود يه دنيا خوشحال می شد راستی روزن مادر رو به همه تبريک می گم به من سر بزن بای

هومن

:)) مردا ذاتن بی ذوقن قبول! ولی خب چرا خانم ها در انتخاب مرد دقت نمی کنن که خوش ذوق باشه؟