تکرار يک رويا

یه نفر رو می شناسم یه جایی رفته بود با خودش عهد بسته بود دیگه چنین غلطی نکنه!

حالا اون شخص کی بود من نمی دونم ها 59.gif

چه زود یادش رفت!

...

...

دارم میرم زردکوه 04.gif

 

خلاصه دیگه هر خوبی، بدی ... اینا!

 

***

 

نه به گمانم سفر هیچگاه به پایان نمیرسد این راه ها که تو دیده ای همه به بی پایانی راه می برند

 

حکایتی است حکایت تو ومن ! تو خاموش و من خاموش . تو لب نداری و من لب بر نمی دارم از لب . تو بی چشم ! تماشا نمی کنی و و من نگاه بی تماشایم را فقط به روی تو دارم . تو ساکت و سپیدی و من ساکت و سیاه !! تو تن یله داده ای به زیر پای هر کس و ناکس و من رم کرده و می کنم از همه کسان. کسان!؟ می خوانمت بیصدا. میشنوی پس سر به آسمان بر میکنی که: یعنی هوا ابر است برف هم خواهد آمد به گمانم !
بی حوصله تر از من تو با آن دل سنگت ! با آن همه سنگت .سنگ هایت . سنگ تر ازسر سنگین من تو با آن قله هایت . با آن گردن فراز و یال فرو افتاده ات . انگار که کاری به کار هم نداریم . انگار . ! انگار نه انگار آن همه و خسته شدن ها و نفس زدن ها چه شوق ها و چه ذوق ها .چه شورها .آن قدیم ها برایت می خواندم یادت هست:

چه گرمیم چه گرمیم از این عشق که ماراست

همین جوری میشود که یخ می کنم . تکیه به صخره هایت می دهم به خستگی و نشسته میشوم . پاهایم را میان شکم جمع می کنم . جنین . از هوش و حواس می روم خوابم می گیرد . آنوقت تو دل سنگت ترک بر می دارد . پیش میخزی لالایی می خوانی .جمع تر میشوم . می خوابم می خوانی به نجوا و زمزمه ! بم می خوانی و صدایت چه غم داردو هنوز چه حکایتهاست بین تو و من . چه می گویم هنوز چه شکایت هاست بین من و تو !

(بازم این متن از آزاد کوه که هر چی می خونمش سیر نمی شم)

/ 4 نظر / 8 بازدید
نورا

سفر خوش بگذره حساااابی ...ساری يه سوالی هم داشتم ، ميخواستم بپرسم با چه برنامه ای خودت قالب ای وبلاگتو ميسازی ، اخه هم اين قشنگه هم اون قبلی به اضافه ی اينکه اون قبلی خيلی بک گروندش هم کار شده بود

نورا

منظورم اينه که اون قبليه تو زمينه اش هم خيلی کار شده بود

شقایق

وااااااای شقايق جونم اين قالب جديدت خيليييييييی خوشگل شده:)

شقایق

نورا:از برنامه ی خاصی استفاده نمی کنم.اصل سورس رو از يه جا که قاب های رايگان دارن می گيرم خودم تغيرش ميدم.قالب قبلی رو از بلاگ اسکين دات کام گرفته بودم