دریای سرخ

OPERATION AMERICAN FREEDOM
نویسنده : کتایون فرح - ساعت ۱٢:٢٠ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٢ فروردین ،۱۳۸٢
 
فکر می کنین جنگ تموم شد؟اشتباه می کنین جانم.می خواین واقعیتو بدونین؟ الان براتون می گم. یا نه می تونین خودتون صبر کنین و ببینین!
یک هفته بعد....صبح از خواب بیدار می شین و تلویزیون رو روشن می کنین...
"بینندگان عزیز به خبری که هم اکنون به دست ما رسید توجه کنید. به نقل از خبرگذاری رویتر نیروهای صدام حسین به پشت دروازه های نیو یورک رسیده اند. شواهد از سقوط قریب الوقوع این شهر حکایت می کنند..."
دیدین گفتم! فکر می کنین صدام این مدت کجا بود؟اونهمه تانک و سلاح شیمیایی رو چی کار کرده بود؟
پس از جنگ کویت یه فکر عجیبی به ذهن صدام رسید.این فکر وقتی تقویت شد که او باخبر شد یکی از چاههای نفت شمال که پیشبینی می شد حداقل 20 سال دیگه نفت داره خشک شده! ناراحت شد؟ ابدا .به این وسیله می تونست سرپوشی روی کارش بذاره.از همون موقع بود که شروع کرد به حفر تونل!نیاز به زمان داشت این زمان رو هم با کلک های گوناگون به دست آورد اما کمی قبل از موعد مقرر آمریکا حمله کرد. صدام نقشه حساب شده ای تنظیم کرد. با حسابهای اون فقط یک ماه دیگه مونده بود تا تونل حفر شده از شمال عراق که از زیر اقیانوس اطلس گذشته بود صاف از وسط کاخ سفید سر در بیاره پس تلاش کرد تا در بصره و ام القصر نیروهای مهاجم رو معطل کنه. به این ترتیب به دو هدفش می رسید. هم زمان لازم برای تکمیل تونل رو به دست می آورد و هم بوش مجبور می شد بقیه ارتشش رو که برای زاپاس تو آمریکا نگه داشته بود بفرسته این طرف. همینطور هم شد.همون موقع که آمریکاییها داشتند از فرط پیروزی! شادی می کردند آخرین کلنگ زده شد!!!...

"به نقل از شبکه فاکس نیوز صبح امروز 2 فروند بالگرد عراقی به هم برخورد کرده و همه سرنشینان آن کشته شدند. الجزیره با تکذیب این خبر عنوان کرد ایندو بالگرد بدون سرنشین بوده و مخصوصا به هم کوبونده شده اند و پس از سقوط در یک مهدکودک 5 کماندوی آمریکایی را به هلاکت رسانده اند"

جونم براتون بگه کلنگ آخرهم زده شد اما از اونجایی که همیشه محاسبات درست از آب در نمیاد صدام یه چند کیلومتری اونورتر از کاخ سفید سراز بیابانهای تگزاس در آورد.اما مهم نبود صدام فکر همه چیز رو از قبل کرده بود. نیروهاش رو چند قسمت کرد و هر کدوم رو به طرفی فرستاد.ارتش عراق که با کمک جهادجویان مصری( که همین هفته پیش جان برکفانه ثبت نام نموده بودند) به قدرت عظیمی مبدل شده بود یکی پس از دیگری به پیروزیهای بزرگی دست یافت..
.
"در پی ورود ارتش عراق به هالیوود رسانه های جهانی تصاویر مردی را به نمایش گذاشتند که با لحنی ملتمسانه خطاب به سربازان بعثی می گفت: این سیتی نعم...نیکول و بریتنی و جنیفر لا! "

"اعتراضات گسترده مردمی در سطح جهان همچنان ادامه دارد.گزارش می شود در 33 نقطه جهان مردم در مقابل رستورانهای مک دونالد تجمع کرده و پس ازبه آتش کشیدن پرچم عراق ضمن درخواست قطع فوری جنگ به یاد قربانیان شمع روشن کردند"

"همچنین عصر امروز محموله کمکهای بشردوستانه مردم ایران اعم از کمکهای نقدی و غیر نقدی برای مردم مظلوم و ستمدیده آمریکا به سمت آن کشور حرکت کرد"

"الصحاف وزیر اطلاع رسانی عراق در پاسخ به اعتراض وزیر امور خارجه کانادا در پی اصابت دو فروند موشک به نقاط حساس و استراتژیک آن کشور که گفته بود : آخه بابا...ما چی کاره بیدیم؟ تاکید کرد که هدف گیری ما خیلی دقیق است! "
***
"آخرین اخبار از سقوط نیویورک خبر می دهند, در یک اقدام انقلابی! مجسمه آزادی توسط سربازان جان بر کف عراقی و با کمک مردم به زیر کشیده شد. مردم زجر دیده آمریکا از فرط عقده ابتدا با دمپایی به جان مجسمه افتاده و سپس از آن بالا رفتند و به حرکات موزون پرداختند در حالیکه مشتاقانه فریاد می زدند...صدام آی لاو یو.... صدام آی لاو یو..."
***
یک ماه بعد.....در پی انتخابات اخیر در جمهوری عراق "جورج دبلیو بوش " با 99.99% آرا به ریاست جمهوری این کشور برگزیده شد.
ادامه اخبارتا چند لحظه دیگر...

 
comment نظرات ()