دریای سرخ

 
نویسنده : کتایون فرح - ساعت ٤:۱٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٦ شهریور ،۱۳۸۳
 

تابستونم شروع شده و من بدون هیچ دلیل خاص دیگه ای خوشحالم! همینجوری لذت میبرم وقتی شب می خوام بخوابم و مطمئنم فردا صبحش امتحان ندارم...امتحانام خوب شد.حتی پایان ترم که فقط یک هفته وقت داشتم براش و خیلی خوشحالم که ایندفعه به بهانه درس و امتحان همه چیزو به خودم حروم نکردم و با وجود همه استرسی که داشتم رفتم مسافرت.مسافرت خیلی خوبی بود.عروسی یکی از دوستامون که هم خودش و هم خانواده ش همیشه برام عزیز بودن.یه عروسی متفاوت! راستش من زیاد از مهمونی و عروسی و این چیزا خوشم نمیاد.اونم از نوع خانوادگیش.گاهی وقتی خبر یه عروسی رو میشنوم عزا می گیرم! از بودن کنار آدمایی که همه فکرشون اینه که فلانی چی پوشیده یا این لباسشو قبلا یه بار دیگه هم پوشیده بوده! ...اصلا لذت نمیبرم.منو تصور کنین در حالیکه نشستم پیش دختر عمه ام و اونم دقیقا دو ساعته داره در مورد مش مو و طلاهای جدیدش و لباس تازه ش و پرده های خونه ش و فرشای جهیزیه ش حرف میزنه و منم لبخند بر لب با حرکت سر همه حرفاشو تایید می کنم و تو کله ام همه چیز هست جز چیزایی که دارم می شنوم! واقعا مصیبتیه!

از فکر اینکه بعد از هر مجلس پشت سر من و هر چیزی که به من مربوط میشه چه چیزایی قراره گفته بشه نه که ناراحت بشم، خنده م میگیره.از اینکه اونایی که جلوی روت کلی تحویلت میگیرن تو دلشون چی میگذره...

حوصله شونو ندارم!

به بعضی دوستام حسودیم میشه که اینقدر به خانواده هاشون نزدیکن و وقتی که دور همن بهشون خوش میگذره.همدیگه رو دوست دارن به معنای واقعی.منم فامیلمو دوست دارم،مگه میشه دوست نداشته باشم؟ اما چیزی که بین ماست یه پیوند خونیه نه چیزی بیشتر.حتی تو خاطراتم لحظات خوش کم پیدا میشه.بازیهایی که همش با بدجنسی می خواستن سرم کلاه بذارن...واه واه واه شما ماکارونی رو بدون سس می خورین؟ چه بی کلاس! ...و و و ...و آدم بزرگایی که به بچه هاشون یاد میدن از همون بچگی آدم بزرگ باشن.

من دوست ندارم.هیچوقت نداشتم...همیشه بغضم میگرفت و هیچی نمی گفتم الانم گاهی که بغضم میگیره هیچی نمیگم.ولی همیشه ته دلم آرزو میکنم هیچوقت مثل اونا نشم.هیچوقت دل کسی رو نشکنم تا احساس بزرگی کنم.بهشون لبخند میزنم و سعی می کنم توی قلبم هم جلوی اسمشون یه لبخند بکارم.نمیشه از همه یه جور انتظار داشت مگه نه؟

 

چی می خواستم بگم چی شد!!! می خواستم عروسی رو تعریف کنم! باشه برای آپدیت بعد.


 
comment نظرات ()